Co prosím hledáte?

Jste nový uživatel

Kontakt

Adresa :

Email :

Tel :

Plandry 1 a 3 a 4

info@zameckastaj.cz

+420 777 889 040

Příměstské tábory 2023


Každé životní období je vždy v něčem náročné...nyní jsme v období, kdy ceny surovin, krmiva, energií a mezd neskutečně stoupají...tak moc, že je skoro nereálné v čemkoli podnikat.

Pro nás jako Zámeckou stáj je zima vždy neskutečně dlouhá, náročná a neskutečně drahá...nejsou jezdecké kroužky, jezdecké tábory a žádný jiný příjem koně nemají a tak když přišlo masivní zdražení, bylo jasné, že tolik koní neuživíme. Ač jsem si to nemuměla nikdy představit, poprvé jsem si připustila, že žádné jezdecké kroužky, žádné tábory a aktivity nebudou.

Během zimy jsme prodali několik koní, abychom si nechali jen tolik, kolik dokážeme zaplatit z našich výplat a začali se smiřovat s tím, že u nás během roku bude klidněji než obvykle.

Každý den a týden však volá tolik lidí a ptá se po našich oblíbených táborech s oblíbenými a milými vedoucími, kteří nekřičí, ale vždy vysvětlují a je s nimi velká zábava.
A i když jsem řekla, že tábory nebudou, tak jsme přeci našli cestu a pouštíme do světa 2 turnusy na letošní příměstské tábory.

Kdo má tedy zájem, může se přihlašovat na email: info@zameckastaj.cz

Snažíme se o přidání i 1 termínu na jezdecký příměstský tábor - dejte mi prosím chvilku, snažím se obejít všechny své dobré přátele, aby mi půjčili dostatečné množství koní, aby 1 tábor mohl být.

Jezdecké kroužky: byla jsem si jistá, že opravdu nebudou, protože to není finančně únosné...živit tolik koní, platit tolik lektorů a dávat tomu tolik času a energie jako doposud.....a pak Vám pár dětí nepřijde, protože zrovna nesvítilo sluníčko, foukal vítr a nebo se zrovna někomu nechtělo.....ale to , že živíte tolik koní a platíte lidi, i když prsí, sněží a nechce se Vám, to už někteří naši návštěvníci nevidí.
Ovšem teď jsem opět našla malou cestu, jak pro ty opravdové milovníky koní, koně udržet.

Jezdecké mini kroužky - pro velmi malé skupinky dětí vždy s 1 lektorem budou pátek, sobota a neděle. Dám, brzy vědět :-) Slibuji.

Spouštím tedy přihlašování na tábory :-)

Kontakt

Email: info@zameckastaj.cz

Tel: +420 775 218 076

Jezdecká a pony škola
Tel:
+420 777 889 040